Moti – E hënë, 8 Korrik 2019

09:00 | 08/07/201909:000

Sipas MeteoAlb: Orët e paradites janë paraqitur me mot të kthjellët dhe temperatura të larta në të gjithë vendin. Ndërsa pjesa e dytë e dites sjellë kalime vranësirash në zonat malore duke rrezikuar shira të izoluar në ekstremin verior, ndërsa me kthjellime mbetet Ultësira Perëndimore.

Temperaturat e ajrit nuk ndryshojnë në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga 17°C deri në 37°C. Era do fryjë e lehtë në det me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim të ulët. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono