Moti – E hënë, 7 Tetor 2019

10:33 | 07/10/201910:330

Sipas MeteoAlb, orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë vendin, por gradualisht vranësirat do të përfshijnë të gjithë territorin duke sjellë shira fillimisht në rajonin jugor dhe më pas gradualisht do të përfshijnë të gjithë Shqipërinë.

Mbrëmja dhe nata mbetën me vranësira dhe shira të përkohshëm.

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 6°C deri në 23°C. Era do fryjë mesatare dhe herë pas here e fortë me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar dallgëzim 3-4 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono