Moti – E hënë, 4 Shkurt 2019

23:00 | 04/02/2019

Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës do të dominohet nga vranësira të dendura dhe kthjellime të here pas-hereshme në të gjithë vendin duke gjeneruar reshje shiu e dëbore, më të dukshme në veri dhe zonen e ulët.

Pasditja dhe nata mbeten me kthjellime dhe vranësira, ndërsa reshjet kufizohen në ekstremin Verior dhe përgjatë kufirit Lindor.

Temperaturat e ajrit kanë vijuar të larta në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 3°C në 18°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Lindor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono