Moti – E hënë, 4 Nëntor 2019

09:01 | 04/11/201909:010

Sipas MeteoAlb, vranësira dhe rrebeshe shiu mbizotërojnë në të gjithë Shqipërinë. Ku shirat do të jenë mesatare deri intensiv kryesisht në zonat veriore dhe jugore.

Pasditja dhe orët e mbrëmjes sjellin përmirësim gradual të kushteve atmosferike duke larguar vranësirat dhe shirat drejt zonave malore. Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ekstreme ditore nga 3°C deri në 21°C.

Era do fryjë e fortë gjatë paradites por mesdita sjellë rënie të intesistetit të saj duke fryrë me shpejtësi 45-50 km/h nga drejtimi Perëndimore-Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4-5 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono