Moti – E hënë, 22 Korrik 2019

08:00 | 22/07/201908:000

Sipas MeteoAlb: Moti ditën e hënë do të karakterizohet nga kthjellime dhe temperatura të larta deri në orët e vona të pasdites. Por mbrëmja dhe nata sjellin kalime vranësirash në zonat malore.

Temperaturat e ajrit rriten sërish në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga 17°C deri në 38°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 32 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono