Moti – E hënë, 21 Janar 2019

23:59 | 21/01/201923:590

Sipas MeteoAlb, kthjellime dhe vranësira dominojnë orët e para të ditës në të gjithë territorin, më të dendura mbeten në Veri dhe përgjatë kufirit Lindor. Ndërsa pasditja dhe nata sjellin shtim të vranësirave në të gjithë territorin shipëtar, ku do të gjenerojnë reshje të pakta.

Temperaturat e ajrit janë ulur lehtë  në mëngjes por mbeten konstante në  mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C në 16°C. Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Lindor-Juglindor duke krijuar në det dallgëzim deri në 3 ballë./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono