Moti – E hënë, 18 Nëntor 2019

10:01 | 18/11/201910:010

Sipas MeteoAlb, Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu janë paraqitur orët e para të ditës së sotme. Por mesdita dhe pasditja sjellin përmirësim gradual të kushteve atmosferike duke larguar reshjet nga vendi, ndërsa vranësirat e shpeshta dhe kthjellime të pakta do të mbizotërojnë në të gjithë Shqipërinë.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes por ulen me të paktën 2 gradë në mesditë duke luhatur vlerat ekstreme ditore nga 5-6°C deri në 19°C. Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi jugor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono