Moti – E hënë, 16 Prill 2018

11:55 | 16/04/201811:550

Sipas MeteoAlb, territori shqiptar është dominuar kryesisht nga vranësira të shoqëruara nga shira të përkohshëm në pjesën më të madhe të territorit, por me shira më të konsiderueshëm paraqiten zonat jugore gjatë pjesës së dytë të ditës.

Temperaturat e ajrit janë ulur me 2 – 3°C gjatë mëngjesit, por rënie më të ndjeshme kanë shënuar orët e mesditës në të gjithë territorin.

Era paraqitet kryesisht mesatare gjatë ditës, me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi jugor – juglindor, duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono