Moti – E enjte, 7 Shkurt 2019

18:51 | 07/02/2019

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira të lehta kanë dominuar në bregdet dhe zonat e ulëta, por vranësira të shpeshta paraqiten në zonat Veriore. Parashikohet që pasditja dhe mbrëmja të mbeten me kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme në të gjithë shqipërinë.

Temperaturat e ajrit janë ulur sërisht në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 16 °C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Lindor-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2-3 ballë. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono