Moti – E enjte, 7 Mars 2019

17:59 | 07/03/2019

Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës do të dominohen nga  kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë territorin. Ndërsa pasditja dhe nata Mbeten me kthjellime në zonat e ulëta, por vranësira të shpeshta në zonat malore.

Temperaturat e ajrit mbeten konstante në mëngjes, por rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 3°C deri në 23 °C. Era do fryjë mestare në tokë deri e fortë në det  me shpejtësi deri në 45 km/h nga drejtimi Jugor- Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono