Moti – E enjte, 4 Korrik 2019

08:15 | 04/07/201908:150

Sipas MeteoAlb: Deri në mesditë moti paraqitet me kthjellime në të gjithë vendin, por pasditja sërisht zhvillon vranësirat lokale në veri-verilindje duke sjellë rrebeshe shiu dhe stuhi lokale breshëri në këto zona.

Mbrëmja rikthen kthjellimet në të gjithë Shqipërinë. Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 16°C deri në 38°C. Era do fryjë lehtë me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono