Moti –  E enjte, 25 Korrik 2019

08:30 | 25/07/201908:300

Sipas MeteoAlb, Edhe sot, vendi ynë mbetet në ndikimin e masave ajrore të nxehta me origjinë Afrikane duke diktuar mot të kthjellët dhe me temperatura të larta në të gjithë territorin. Por orët e mbrëmjes do të sjellin vranësira të pakta në zonat malore.

Temperaturat e ajrit vijojnë rritje të tyre duke bërë që termometri të ngjitet deri në 40°C në zonat e ulëta.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi perëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 2 ballë./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono