Moti – E enjte, 21 Shkurt 2019

17:39 | 21/02/201917:390

Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojne në zonat bregdetare dhe zonat e ulta, por vranësira më të shpeshta paraqiten në zonat malore përgjatë kufirit Lindor. Këto kushte të motit do të mbeten deri vonë pasdite, kur vranësirat shtrihen pothuajse në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes por rritje sjell mesdita duke variuar nga -3°C deri në 18°C, maksimumi në zonat Perëndimore.

Era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi permanent Verior-Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono