Moti – E enjte, 14 Mars 2019

21:38 | 14/03/2019

Sipas MeteoAlb: Vranësirat e dendura do të jenë dominante deri në orët e pasdites, në të gjithë shqipërinë duke gjeneruar shira në bregdet dhe zonat e ulëta, ndërsa reshje dëbore do të bien në zonat malore. Po ashtu mbrëmja mbetet në ndikimin e vranësirave dhe reshjeve të dëborë, kryesisht në Rajonin Juglindor.

Temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes, por rënie sjellë mesdita duke luhatur vlerat ditore nga -1 deri 15°C.

Era do fryjë mesatare deri e fortë në det, me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Juglindor ndërsa në det krijohet dallgëzim 3 ballë. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono