Moti – E enjte, 12 Shtator 2019

08:17 | 12/09/201908:170

Sipas MeteoAlb: Deri në pasdite moti do të paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë territorin, por gradualisht vranësirat do të zhvendosen drejt zonave juglindore duke sjellë shira të përkohshëm dhe të izoluar. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja mbeten me kthjellime dhe vranësira të lehta në të gjithë Shqipërinë.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por mesdita ruan vlera konstante duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 12°C deri në 33°C. Era do fryjë mesatare në tokë, por e fortë në det me shpejtësi mbi 60 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar në brigjet detare dallgëzim 5 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono