Moti – E enjte, 12 prill 2018

15:10 | 12/04/2018

Sipas MeteoAlb: Kthjellimet vijojne dominimin në territor deri pas mesditës kur vranësirat shtohen në territor duke sjellë shira afatshkurtër në zonat Lindore. Mbrëmja dhe gjatë natës, sjellin kryesisht kthjellime në pjesën më të madhe të vendit.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes por rritje me 2°C sjell mesdita duke ngjitur maksimumin në territor, mbi 28°C.

Era paraqitet e lehtë, me shpejtësi 28 km/h nga Jugperëndimi duke krijuar në det dallgëzimi 1 – 2 ballë. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono