Moti – E enjte, 11 tetor 2018

11:08 | 11/10/201811:080

Sipas MeteoAlb: Kthjellimet dominojne gjatë paradites në Veri dhe zonat qendrore, ndersa Jugu dhe Juglindja mbeten me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme. Pasditja dhe mbrëmja paraqiten me kthjellime e vranësira kalimtare në zonat Perëndimore, por vranësira më të dukshme kalojnë herë pas here në zonat Lindore. Temperaturat e ajrit do të ruajnë vlera thuajse konstante në mëngjes dhe mesditë ndërsa ekstremet termike variojnë nga 6 në 28°C. Era do fryjë e lehtë deri mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë./abcnews.al

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono