Moti –  E enjte, 11 Prill 2019

21:52 | 11/04/201921:520

Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës vijojnë të mbeten me vranësira të dendura dhe reshje shiu në të gjithë territorin.

Mbrëmja dhe orët e natës, paraqiten kryesisht me vranësira dhe intervale kthjellimesh në ekstremin verior ndërsa vranësira të shpeshta dhe shira do të ketë në ekstremin jugor dhe pjesërisht zonat qëndrore të Shqipërisë.

Temperaturat e ajrit mbeten kostante në mëngjes, por rritje të lehtë sjellë mesdita duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 5°C në zonat malore deri 22°C në zonat e ulta.

Era do të fryjë mesatare deri e fortë, me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi jugor-jugperëndimor  duke krijuar në det dallgëzim 3-4 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono