Moti –  E enjte, 10 maj 2018

15:34 | 10/05/2018

Sipas MeteoAlb: Ka vijuar me kthjellime e vranësira të shpeshta paraditja në territor por me vranësira të shpeshta dhe shira të dobët paraqiten zonat Lindore. SERISHT pas mesditës vranësirat fuqizohen duke sjellë shira afatshkurtër në zonat e ulëta, por më të dendur në zonat malore.

Temperaturat e ajrit nuk kanë ndryshuar gjatë mëngjesit por rritje të lehtë ka shënuar mesdita; mbi 27°C në Lezhë dhe Elbasan.

Era ka fryrë e lehtë deri mesatare, me shpejtësi 25 km/h nga drejtimi Veriperëndimor ndërsa në det ka vijuar dallgëzim i ulët. /abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono