Moti – E diel, 7 Prill 2019

12:05 | 07/04/201912:050

Sipas MeteoAlb: Alternime kthjellimesh dhe vranësira të dendura do të dominojnë gjatë paradites në veri dhe verilindje të vendit duke gjeneruar reshje të pakta e afatshkurtra shiu. Ndërsa pasditja dhe nata sjell shtim të vranësirave dhe në zonat qëndrore dhe jugore duke gjeneruar rrebeshe afatshkurtër.

Temperaturat e ajrit rriten në mëngjes, por rënie sjellë mesdita duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 6°C në 22°C. Era do fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi juglindor, duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono