Moti – E diel, 27 Tetor 2019

08:32 | 27/10/201908:320

Sipas MeteoAlb: Kthjellimet mbizotërojnë në të gjithë territorin, por herë pas-here do të ketë kalime vranësirash, më të dukshme do të jenë në zonat malore kryesisht në ekstremin Verior. Pasditja dhe nata mbeten me kthjellime në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të lehtë në mëngjes por mesdita mbetet e pandryshuar duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 27°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono