Moti – E diel, 11 nëntor 2018

08:32 | 11/11/2018

Sipas MeteoAlb bregdeti dhe zonat e ulta vijojnë të mbeten me kthjellime dhe vranësira të lehta, por vranësira më të shpeshta shfaqen në zonat malore përgjatë kufirit Lindor. Ky stabilitet i atmosferes do të na shoqerojë deri vonë pasdite, kur vranësirat shtrihen pothuajse në të gjithë vendin. Temperaturat e ajrit mbeten Konstante në mëngjes por rritje të lehtë sjell mesdita duke variuar nga 4 gjatë mëngjesit DERI 24 – 25°C, maksimumi në zonat Perëndimore. ERA do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi permanent Lindor duke krijuar në det dallgëzim 1 ballë./abcnews.al

 


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono