Mosbindja civile/ Spaho flet në ABC News për hapat e opozitës

23:44 | 05/04/201823:440

Kreu i grupit parlamentar demokrat Edmond Spaho gjatë një interviste në mbrëmje në ABC News ka folur për vendimin më të fundit të opozitës, atë të mosbindjes civile duke nisur nga e marta e ardhshme. Spaho tha se lëvizja e parë do jetë në Kukës, të hiqet taksa 5 euro dhe të lirohen qytetarët, lëvizja tjetër në mbështetje të biznesit të vogël, në lidhje me skemën e TVSH. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono