Mori leje nga burgu i Peqinit për të vrarë borxhliun 35 vjeç

13:00 | 15/07/201913:000

 

Gjykata e shkallës së parë në Shkodër ka vendosur arrest me burg për Artan Koçekun në seancën e rivlerësimit të masës së sigurisë.

29 vjeçari akuzohet se ka vrarë me armë zjarri Angjelin Shkambin pasi i kishte viktimës një borxh prej 40 mijë eurosh.

Seanca e drejtuar nga gjyqtarja Izabela Radovani u zhvillua me dyer të mbyllura.

Artan Koçeku kishte marrë shtatë ditë leje nga burgu i Peqinit dhe një ditë pasi të kthehej në qeli me 17 dhjetor të 2017 ekzekutoi 35 vjeçarin Angjelin Shkambi.  Hetimet treguan se Koçeku eliminoi viktimën pasi i kishte marrë hua një sasi parash./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono