Modelja e njohur në pritje të ëmbël

20:00 | 14/08/201920:000

Supermodele, sipërmarrëse dhe stiliste me famshmë botërore, Ashley Graham do mund të rëmbejë së shpejti një tjetër titull shumë të rëndësishëm: Nënë e re!

Modelja ndau sot me ndjekësit e saj në Instagram, lajmin se ajo është në një pritje të ëmbël. Ajo publikoi një video ku shfaqet së bashku me të shoqin dhe dalëngadalë kamera afrohet tek barku i saj i rrumbullakosur. Në atë moment me një buzëqeshje të madhe në fytyrë, të dy thonë “Surprizë”.

“Sot 9 vite më parë, unë u martova me dashurinë e jetës time. Ka qenë rrugëtimi më I bukur me personin tim të preferuar. Sot, ndihem po kaq e bekuar, mirënjohëse dhe e ngazëllyer për të festuar me familjen tonë që po rritet. Gëzuar përvjetorin Justin Ervin. Tani jeta jonë do të bëhet dhe më e bukur”, ka shkruar 8/14/2019 ‘Jeta ime po bëhet më e bukur”, modelja e njohur në pritje të ëmbël në postimin e saj. Ajo ka zgjedhur pikërisht ditën e përvjetorit të martesës për të ndarë këtë lajm të gëzueshëm me ndjekësit e saj.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono