Mjeti del nga rruga, plagoset çifti

14:37 | 01/06/2018

Burrë e grua kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në aksin Korçë-Bilisht. Në njoftimin e Policisë së Korçës thuhet se në afersi të fshatit Belorta një mjeti tip Nissan ka dalë nga rruga.

Për pasojë mbeti i plagosur drejtuesi i mjetit rreth 50 vjeç dhe bashkëshortja e tij 48 vjeçe.

Të dy të plagosurit janë nën kujdesin e mjekëve të spitalit të Korçës. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono