Mjeti del nga rruga, plagosen 5 persona që po drekonin
foto ilustruese

19:43 | 19/08/201919:430

Një aksident me pesë persona të plagosur ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Yllit” në Cërrik. Në njoftimin e policisë thuhet se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në një lokal.

Për pasojë janë lënduar pesë persona që ishin duke drekuar në lokal. Menjëherë pas aksidentit drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes, por është ndaluar në kohë nga policia. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono