Misteri i vdekjes së 20-vjeçarit shqiptar

18:41 | 28/09/201918:410

Një i ri shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, ka humbur jetën në Genoa të Italisë. Mediat shprehen se trupin e 20-vjeçarit e gjeti një kalimtare në rrugën “Europa”. Në vendin e ngjarjes shkoi menjëherë ambulanca, por ishte tepër vonë, pasi i riu kishte ndërruar jetë.

Ndërkohë hetuesit po punojnë për të sqaruar rrethanat e plota të ngjarjes. Paraprakisht mendohet se shqiptari ka rënë aksidentalisht nga një mur rreth katër metra. Kjo pasi bluzja që kishte veshur ishte grisur, çka sugjeron se mund të ketë ngecur përpara se të binte.

Megjithatë nga ana tjetër nuk përjashtohet mundësia që i riu të jetë hedhur për t’i dhënë fund jetës. 20-vjeçari ishte student dhe banonte në Teglia. Gjithashtu kishte marrë nënshtetësinë italiane./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono