“Mirëmëngjes dashni”, Klea Huta ndan me ndjekësit mesazhin romantik të Elgitit

19:38 | 06/11/201919:380

Një nga çiftet më të pëlqyer të show bizz-it, Klea Huta dhe Elgit Doda prej disa muajsh kanë nisur bashkëjetesën duke u bërë të pandarë për njëri-tjetrin.

Klea është ajo e cila ndan më shpesh fotografi me ndjekësit. Por këtë hërë bukuroshja shqiptare ka surprizuar me një mesazh të cilin ia ka dedikuar Elgiti. Në rrjetin social “Instagram” Klea ka publikuar letrën që partneri i saj i ka lënë në mëngjes ku shkruhet: “Mirëmëngjes dashni!!! Të dua çdo ditë e më shumë. Të kam gjithçka”. Ndërkohë këngëtarja e ka shoqëruar këtë post me një përgjigje të ndjerë. “Jeta ime, drita ime”, shkruan Klea.


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono