Ministri i Brendshëm takohet me drejtuesit e Policisë së Lezhës

14:43 | 17/11/201814:430

Një ditë pas dekretimit nga presidenti i Republikës, Ilir Meta, si ministër i Brendshëm, Sandër Lleshaj zhvilloi një takim me drejtuesit e Policisë së Lezhës.

Në fokus të mbledhjes që zgjati prej më shumë se dy orësh ishte lufta kundër krimit dhe korrupsionit dhe goditja e grupeve kriminale në këtë qark.

Disa ditë më parë minstri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, zhvilloi takime me strukturat drejtuese të Elbasanit, Shkodrës dhe Tiranës. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono