“Mezani i frikësohet lojtarëve si unë”, shpërthen Bedri Greca

18:00 | 09/01/202018:000

Bedri Greca e ka me trajnerin Gentian Mezani. Sulmuesi anësori, i cili në verë u largua nga Tirana dhe pranoi propozimin e Gjilanit, tashmë është lojtar i lirë. Futbollisti kryeqytetas fajëson teknikun vlonjat për largimin e tij nga Gjilani.

“Nuk e di as vet pse trajneri vendosi të më largojë, ndoshta paaftësia e tij. Ai i frikësohet futbollistëve si unë”, shprehet Greca për “Insporti.com”. Sulmuesi vijon të flasë në lidhje me situatën te skuadra që garon në Ipko Superliga.

“Gjilani ka probleme brenda skuadrës, jo nga drejtuesit. Drejtuesit e klubit janë tejet korrekt. Me Mezanin kam marrëdhënie pune, asgjë më shumë. Në aspektin financiar janë për notën dhjetë, edhe pse paga për muajin nëntor dhe dhjetor ende nuk më është dhënë. Kjo do të rregullohet shumë shpejtë”, ka thënë mes të tjerash Greca. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono