Meta përplaset me Bushatin, politika për kokainën

13:06 | 03/03/2018

Politika në ABC News na sjell këtë javë lojën e interesave të aktorëve politikë, pas debateve për marrëveshjen e detit me Greqinë dhe kapjen e 613 kg kokainë në Durrës. Detajet na I sjell Mimoza Koçiu me Politika në ABC News. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono