Meta hosts at the Presidency today former president Bujar Nishani

12:49 | 21/11/201912:490

Former President Bujar Nishani arrived a few minutes ago in the Presidency

Nishani’s meeting with Meta comes as part of the meetings that Meta has called with the former Presidents of the Republic, because of the political crisis in the country, more emphasized by the case of the Constitutional Court.

While we expect a press release from Nishan to provide more details about the conversation with Meta.

Yesterday, Meta held a meeting with  Sali Berisha. /abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono