Merrte sende dhe orendi shtëpiake, 34-vjeçari përfundon në pranga

11:59 | 26/10/201911:590

Policia e Korçës ka ndaluar një të ri, i cili dyshohet se është autor i vjedhjes së tre banesave.

Bëhet fjalë për një 34-vjeçar me iniciale T.L. Ai është ndaluar pas vendimit të Gjykatës së Korçës një ditë më parë.

I riu kishte vjedhur banesat në lagjet nr. 1, 4 dhe 12 të qytetit të Korçës, ku kishte marrë sende dhe orendi shtëpiake./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono