Merr flakë magazina me materiale ndërtimi në Kukës

15:03 | 14/09/201915:030

Një magazinë me materiale ndërtimi u përfshi nga flakët mesditën e sotme në zonën industriale të Kukësit.

Dy zjarrfikëse prej disa orësh po punojnë për shuarjen e zjarrit. Në magazine ndodhen edhe materiale të ndryshme si goma makinash apo bojëra e kimikate që nxisin zjarrin të përparojë akoma më shumë.

Aktualisht situata është nën kontroll. Nuk dihen ende shkaqet e rënies së zjarrit në magazinë./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono