Merkato e vrullshme, Flamurtari afron 6 lojtarë njëherazi

16:37 | 17/01/202016:370

Flamurtari i Prishtinës ka bërë disa afrime në merkaton e janarit. Klubi që garon në Ipko Superligaka njoftuar pjesë e tyre nga sot janë gjashtë futbollistë, dy prej të cilëve në shkuarën kanë luajtur në Superiore.

Njëri është sulmuesi anësor, Altin Lloga, i aktivizuar me Laçin dhe Elbasanin, kurse tjetri është Valto Zeqaj, mbrojtësi që rikthehet në Kosovë pas një eksperiencë 6-mujore me ekipin mëmë të Flamurtarit të Vlorës.

“Mirë se vini në K.F. FLAMURTARI! Valdo Zeqaj, Altin Lloga, Arber Mustafa, Bashkim Shala, Donart Hasanaj, Lubomir Gucev”, thuhet shkurtimisht në njoftimin e bërë nga klubi i Flamuretarit në rrjetet sociale, sigurisht shoqëruar edhe me një foto të futbollistëve me drejtuesit e klubit, Agim Hasanaj dhe Arbnor Morina. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono