Mekanik i tragetit, marinari grek bie në det, ndërron jetë në Portin e Durrësit

22:04 | 31/12/201922:040

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë është regjistruar në Portin e Durrësit.

Një marinar dyshohet se ka humbur jetën për shkak se ka pësuar infarkt dhe për pasojë ka rënë në det. Bëhet e ditur se viktima është marinar i tragetit “Adria” me origjinë greke.

Ende nuk dihen detaje të tjera, por theksohet se marinari 50 vjeçar Dimitros Ntiros, ishte mekanik i tragetit./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono