Mbytet në lumë polici 52-vjeçar

14:21 | 03/05/2018

Një efektiv i policisë së Shkodrës është gjetur i pajetë në ujërat e lumit Kir. Trupi i 52-vjeçarit Dedë Shkalla është pare fillimisht nga banorë të zones dhe dyshohet se është vetëmbytur.

Ndërkohë që po merren në pyetje familjarë, të afërm të viktimës si dhe kolegët e punës. Shkak sipas tyre, dyshohet të jetë bërë gjendja e rënduar ekonomike e 52-vjeçarit.

Mësohet se Dedë Shkalla kishte vite që punonte në sallën operative të Drejtorisë Vendore të Policisë së Shkodrës. Ai ishte i martuar dhe kishte 7 fëmijë./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono