Mbërrin në burgun 313 Arbër Çekaj, ABC News siguron pamjet

14:02 | 19/09/201914:020

ABC News ka siguruar pamjet e mbërrijtes së Arbër Çekaj tnë burgun 313 pas ekstradimit nga Gjermania. Më herët Zv/Drejtoresha e Përgjithshme e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj në deklaratë për mediat njoftoi për ekstradimi nga Gjermania në Shqipëri të Arbër Çekajt, i cili akuzohet për 613 kg kokainë të kapur në Portin e Durrësit. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono