Mavraj: Keqardhje për mungesën, do jem tifozi i parë i kombëtares

14:10 | 10/11/201914:100

Mërgim Mavraj mungoi në ndeshjet e mëparshme me Turqinë dhe Moldavinë, pasi bëri një ndërhyrje në krah. Së fundmi ai ka humbur edhe takimet me Andorrën dhe Francën, sërish për shkak të një dëmtimi.

Qendërmbrojtësi ka një problem në shpatull dhe në fundjavë nuk u aktivizua as me Greuther Furth në Bundesliga 2. Mavraj shpreh keqardhjen e tij për këtë mungesë, teksa në llogarinë e tij në “Instagram” ka bërë një postim.

“Caktim i Zotit! Një tjetër dëmtim, këtë herë në shpatull, më detyron të mungoj në ndeshjet mbyllëse të edicionit eliminator me Kombëtaren dhe me vjen keq që nuk do të mund të jap kontributin tim dhe të jem mes jush në përurimin e stadiumit të ri kombëtar. Por, si gjithmonë jam tifozi i parë kudo që të jem, shkruan Mavraj. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono