Marku e Zekthi për aksionin opozitar dhe protestën e 27 janarit

17:00 | 10/01/2018

Analistët Mark Marku dhe Fitim Zekthi kanë komentuar për ABC News aksionin opozitar të thirrur nga Partia Demorkatike prej dhjetorit të vitit të kaluar dhe të paracaktuar të materializohet më 27 Janar në protestën e parë të një vale protestash të paralajmëruara. Por a kthen në kohë ky moment Partinë Demokratike në kohën kur përgatitej të ngrinte çadrën e lirisë?/abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono