Marijuanë në makinë, arrestohet shqiptari

21:58 | 08/02/2018

Autoritetet italiane kanë arrestuar një shqiptar, 39 vjeç, për shpërndarje të lëndëve narkotike.

39 vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, mbante në makinë teksa udhëtonte, një sasi marijuane.

Ai u ndalua gjatë një kontrolli të policisë në një nga rrugët më të frekuentuara të Latinas dhe iu bllokuan një kilogramë marijuanë, të cilën e kishte fshehur brenda në makinë./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono