Maqedoni e veriut, LSDM mbledh komitetin qendror për ndryshimet

15:15 | 26/05/201915:150

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka vendosur të mbledhë komitetin qendror të LSDM-së për të diskutuar mbi ndryshimet masive që pritet të bëhen në radhët e partisë dhe pushtetit ekzekutiv. Për këtë të fundit më herët Zaev u konsultua edhe me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti. /ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono