Makina me drogë del nga rruga, humb jetën drejtuesi në Mirditë

12:37 | 15/11/201812:370

Një 34-vjeçar humbi kontrollin e mjetit dhe përfundoi poshtë një urë në rrugën rurale që lidh fshatrat Kaçinar-Kaluer në Mirditë. Për pasojë ka gjetur vdekjen Tonin Ndreca. Aksidenti ndodhi në orët e vona të natës së kaluar në një terren malor. Në makinën tip Benz sipas policisë po udhëtonte vetëm viktima.

Nga kontrolli i ushtruar në mjet është gjetur edhe një sasi lënde narkotike e dyshuar kanabis sativa. Grupi hetimor vazhdon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono