Makina e bërë copë, pamje tragjike nga aksidenti i shqiptarit: Çfarë shkruajnë mediat italiane

09:23 | 14/02/202009:230

25 vjeçar shqiptar Endri Zaimi ndërroi jetë mëngjesin e djeshëm në “Ponte nelle Alpi” pas një aksidenti tragjik me makinë.

I riu ishte duke u kthyer tek bashkëshortja dhe fëmija i mitur pas turnit të natës, por për arsye ende të paqarta makina e tij përplasi një kamion që po transportonte inerte duke u shkatërruar tërësisht.

Nga fotot e publikuara prej mediave italiane, duket se përplasja ka qenë mjaft e fortë duke shkatërruar makinën tërësisht. Pikërisht ky fakt nuk i ka dhënë asnjë shans shqiptarit, i cili humbi jetën në vend.

Mediat italiane shkruajnë se ai ishte një djalë i rregullt dhe familjar dhe po kthehej në shtëpi pas turnit të natës në një fabrikë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono