Udhëtonte me djalin, gruaja bën copë “Audi-n” luksoz: Të dy shpëtojnë për mrekulli

14:29 | 22/11/201914:290

Një aksident ka ndoodhur mesditën e sotme në Lushnje.

Abcnews.al mëson se një automjet tip Audi ka dalë nga rruga në aksin rrugor rrethrrotullimi i Çermës-Lushnjë.

Makina drejtohej nga një femër, ndërsa në mjet kishte dhe djalin e saj. Sakaq, mjeti ka dalë nga rruga pranë fshatit Zhame ku më pas është përplasur me mbikalimin metalik.

Siç shihet nga pamjet, nga përplasje makina është batuar, por fatmirësisht të dy personat, nënë e bir, nuk kanë pësuar lëndime./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono