Makina del nga rruga, humb jetën shoferi në Bulqizë

11:26 | 04/02/2018

Drejtuesi i një mjeti ka humbur jetën, pasi makina me të cilen ai po udhëtonte doli nga rruga dhe u përmbys në anë të saj.
Dy familjaret e tij morën plagë të lehta dhe janë jashtë rrezikut për jetën.
Aksidenti rrugor ndodhi paraditen e sotme në hyrje të Bulqizës. Mendohet që shkak i ngjarjes ishte shpejtësia dhe prezenca e lagështirës në rrugë./abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono