Lotët e tifozit të Partizanit në derbi, kjo video po bëhet virale

08:21 | 15/12/201908:210

Emocionet që përjeton në futboll janë nga më të ndryshmet. Herë ka lotë hidhërimi, herë gëzim dhe herë-herë edhe lot gëzimi. Kështu ka ndodhur në derbin e fundit të kryeqytetit, ku Tirana mposhti Partizanin pas më shumë se pesë vitesh.

Në rrjetet sociale po qarkullon një video, ku një i moshuar shfaqet duke qarë nga emocionet e golit të barazimit në derbi. Pasi Jurgen Bardhi realizon në portën e Ilion Likës, tifozi i “demave” nuk i mban lotët.

Më pas çohet në këmbë dhe thirrjet për Partizanin nuk mungojnë. Momente emocionuese, që futbolli t’i ofron çdo fundjavë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono