Lojtarët i prishin konferencën për shtyp Deschamps

14:02 | 16/07/201814:020

Por konferenca për shtyp pas ndeshjes finale ka patur dhe momentet e saj të papritura. Lojtarët e ekipit kombëtar i prishën konferëcën për shtyp Didier Deschamps.

Të pajisur me shishe uji, pije të gazuara dhe birrë, Griezmann dhe shokët e tij u shfaqën në sallën e konferëncës duke kënduar e brohoritur “Didier Deschamps, Didier Deschamps” ndërsa në sfond dëgjoheshin tingujt e këngës “Ne jemi kampionët”.

Gazetarët e pranishëm në sallë u larguan të lagur nga dushi i shisheve që u zbrazën nga lojtarët. Kampionët e botës pastaj u kthyen në dhomën e zhveshjes për të shkuar edhe vetë në dush, veçse kësaj here tek ai i vërteti./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono