Lleshaj kërcënon gjyqtarët që ndyshuan vendimin për Dritan Dajtin

15:18 | 10/02/201915:180

Akoma më i ashpër për çështjen “Dajti” ishte ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili e ka quajtur kriminal vendimin e gjyqtarëve që i hoqen dënimin me burgim të përjetshëm 48-vjeçarit. Lleshaj tha se forcat e policisë nuk do të gjejnë paqe deri sa të vendoset drejtësia. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono